ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Środzie Śląskiej
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Rejestr zmian

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Poradnia

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2011-04-01 06:24:09 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne

Akapit nr - brak tytułu

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Środzie Śląskiej
ul. Wrocławska 2
55-300 Środa Śląska
telefon/fax (71) 317 38 68
e-mail:
 
Godziny otwarcia:
 
Poniedziałek :    7.30 -  17.00
Wtorek:             7.30 -  17.00 
Środa:                7.30 -  17.00
Czwartek:          7.30 -  17.00
Piątek:               7.30 -  17.00
 
 
 
Poradnia: diagnozuje-planuje-informuje-wspiera-pomaga
 
   Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Środzie Śląskiej oferuje pomoc psychologiczną, pedagogiczną oraz logopedyczną związaną z wychowaniem i kształceniem dzieci i młodzieży. Poradnia jako placówka publiczna wspiera wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży poprzez diagnozę, bezpośrednią pomoc psychologiczno-pedagogiczną, a także wspomaganie szkół i placówek. Poradnia pomaga rozpoznawać indywidualne potrzeby rozwojowe i edukacyjne dzieci/uczniów, wspiera w pokonywaniu kryzysów rozwojowych i przezwyciężaniu trudności szkolnych. Młodzież otrzymuje pomoc w wyborze dalszej drogi kształcenia. Rodzice i nauczyciele otrzymują pomoc psychologiczno-pedagogiczną z zakresie  wychowania i kształcenia dzieci i młodzieży.
  
Z naszej oferty mogą korzystać dzieci i młodzież uczęszczające do placówek oświatowych na terenie powiatu średzkiego oraz dzieci od momentu urodzenia, które nie uczęszczają jeszcze do przedszkola. Oferujemy pomoc rodzicom, opiekunom i nauczycielom. Wspólnie łatwiej poradzić sobie z problemami, szukać rozwiązań i nabywać umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Specjaliści zatrudnieni w Poradni są do dyspozycji uczniów, rodziców i nauczycieli przez cały rok kalendarzowy, w tym w ferie i wakacje.
   Wydajemy orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, orzeczenia o potrzebie nauczania indywidualnego/rocznego przygotowania przedszkolnego oraz opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dla dzieci.
  
Pomoc w Poradni świadczona jest nieodpłatnie Formularze zgłoszeniowe można pobrać z zakładki Druki do pobrania i dostarczyć osobiście lub przesłać do sekretariatu Poradni (pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres: ).
« powrót do poprzedniej strony